Anasayfa » Bel Çevresi

Basen Eritme Yolları Ve Kalça Eritme Diyeti

Bu yazımız, kalçalarının genişliğinden şikayetçi olanlara… Kalça eritme, kalça eritmek, basen eritmenin yolları; aslında kalça eritme diyeti ile, tahmin ettiğinizden çok daha kolay bir hal alıyor. İşte bu yazımızda da size, kalça eritme diyetinden bahsedeceğiz… Basen eritmenin yollarını arıyor; ama bir türlü bulamıyorsanız, kalça eritme, ve kalça eritmek için, kalça eritme diyeti, basen eritmenin yolları arasında, oldukça fazla işinize yarayacak…
Kalça eritme, basen eritme, kalça eritmek… aslında hiç de tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Basen eritmenin yolları arasında sayılan kalça eritme diyeti ile, altı haftada, hem kalça eritmede; hem de basen eritmede, istediğiniz şekilde sonuç alabilmenin mutluluğunu yaşayacak; ve kalçalarınızdaki ve basenlerinizdeki yağlardan kurtulacaksınız.
Basen eritmenin yolları arasında yer alan kalça eritme diyeti ile, kalça eritme, basen eritme; ve kalça eritmek sizin için bir sorun olmaktan çıkacak, rakiplerinizi kıskandırabilecek, partnerinizi etkileyebilecek; ve, vitrinlerde gördüğünüz o dar pantolonları giyme fırsatını yakalayabileceksiniz. Kalça eritmek, özellikle, hareketsizlik, ve yanlış beslenme sonucunda, karın bölgesinin altında oluşan yağlanmayı gidermek için, basen eritme yolları arasında uygulanmaktadır. Ve kalça eritme diyetinde tüketmeniz gereken besinleri bulmanız da oldukça kolay… Kalça eritme diyeti aynı zamanda, oldukça ekonomik oluşu ile de biliniyor. Kalça eritmek için uygulanan kalça eritme diyeti, kayısı badem müslini olarak da isimlendiriliyor. Kalça eritmek için basen eritme yoları arasında yer alan kalça eritme diyetini uyguladıktan sonraki altı hafta içerisinde, kalça eritme, ve basen eritmenin, sizin için ne kadar olanaklı olduğunu anlayabileceksiniz. Kalça eritme diyetinde, badem, tahıllar; ve kurutulmuş meyvelerden yararlanılmaktadır. Bu şekilde gerçekleştirilecek kalça eritme işleminin, pek çoğunuzun hoşuna gideceğini düşünüyoruz; çünkü basen eritme işlemi sırasında tüketeceğiniz şey oldukça lezzetli… Peki kalça eritme diyeti nasıl uygulanıyor?
İki fincan kırılmış fındık, iki fincan yulaf ezmesi, bir fincan çekirdeksiz kuru üzüm, bir fincan buğday, bir fincan ayçiçek tohumu, bir fincan badem, bir fincan, ince kıyılmış olmak kaydı ile kuru kayısı… Malzemeleri blenderden geçirerek karıştırdıktan sonra, oniki eşit parçaya bölmeniz; ve her parçayı, önerildiği zamanlarda, bir bardak diyet soğuk süt ile karıştırarak tüketmeniz gerekmektedir. Bu karışımın arkasından, eğer dilerseniz, yarım dilim muz da tüketebilirsiniz.


Kalça eritme diyetinin günlük programı şu şekildedir:
11:00- Bir tane elma
Öğle- Bir porsiyon kayısı madem müslini ve ardından da yarım dilim muz
Öğleden sonra- Bir avuç kuru üzüm
Akşam yemeği- Ana yemekler; ve yanında da meyve
Yatmadan önce- Bir tane portakal…
Kalça eritme diyetinde tüketilmesi önerilen meyveler şu şekildedir: Bir mango, iki kurutulmuş erik, kayısı, elma…
Kalça eritme diyetinde akşam yemeğinde yenilebilecekler:
Pazartesi: Bir tane meyve, yeşil salata, tavuk göğsü, ya da kanat ızgara.
Salı: Rendelenmiş havuç, domates, iki yumurta ile hazırlanmış omlet.
Çarşamba: Bir meyve; ve bir çay fincanı kadar spagetti.
Perşembe: Bir meyve, brokoli ve haşlanmış havuç ile servis edilecek ince dilimlenmiş bir tavuk göğsü…
Cuma: Bir meyve, bir tane katı pişirilmiş yumurta, ton balığı ile hazırlanmış yeşil salata
Cumartesi: Bir meyve, mısırla karıştırılmış yeşil salata; ve bir parça hindi göğsü
Pazar: Bir meyve, iki tane haşlanmış patates, havuçlu brokoli salatası, üç dilim rosto ile hazırlanmış biftek..

,basen eritme yolları,basen eritmenin en kolay yolu,basen eritmenin püf noktaları,kalça eritme diyeti ahmet maranki,zayıflama yöntemleri basen
14 Şubat 2012 5,527 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir