Anasayfa » Beslenme ve Diyet

Greyfurt Zayıflatırmı? Greyfurtun Zayıflama Etkisi

Daha önceki yazımızda sizlere, greyfurt diyeti; ve 10 günde 5 kilo verdiren diyetten söz etmiştik. Bu yazımız da yine 10 günde 5 kilo verdiren diyet, ve greyfurt diyetinin devamı niteliğinde olacak. Bu yazımızda nelerden bahsedeceğimizi sorarsanız, greyfurtun zayıflamaya etkisinden, greyfurt zayıflatırmı; ve greyfurt suyu zayıflatırmı sorularından, aynı zamanda, greyfurt ile zayıflama, ve greyfurt suyu ile zayıflama konularından bahsetmeye çalışacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden soralım: greyfurtun zayıflamaya etkisi nedir, greyfurt ile zayıflama, ya da greyfurt suyu ile zayıflama nasıl olur, greyfurt zayıflatırmı, greyfurt suyu zayıflatırmı?


Greyfurtun zayıflamaya etkisinde ilk önce şunu söylemeliyiz ki, son zamanlarda önemli bilimsel araştırmalar yapılmış, ve greyfurtun, açlık hissini bastırdığı ortaya çıkmıştır. Kandaki insülin seviyesini azaltması da, greyfurt ile zayıflamanın bir diğer rolüdür. Greyfurtun zayıflamaya etkisinden bahsederken, greyfurt ile zayıflama, ve greyfurt suyu ile zayıflamada şunu da belirtmemiz gerekir k, greyfurt zayıflatırmı, ve greyfurt suyu zayıflatırmı sorularının yanıtı açık bir şekilde ”Evet”tir. Nedenini soracak olursanız, hem greyfurtun, hem de greyfurt suyunun içeriklerinde, yağ yakıcı enzimler bulunmaktadır. Bu enzimler, greyfurtun zayıflamaya etkisini ortaya çıkartmakta, ve bir zayıflama ilacı gibi görev üstlenmektedir.
Greyfurt zayıflatırmı, ve greyfurt suyu zayıflatırmı sorularının yanıtlarını aldıktan sonra, greyfurt ile zayıflama, ve greyfurt suyu ile zayıflama konusunda, greyfurtun zayıflamaya etkisinden söz etmeye devam etmek istersek, uygulanacak olan greyfurt diyeti ile, bir önceki yazımızda önermiş olduğumuz gibi 10 günde 5 kilo verdiren diyet olan greyfurt diyetinden de yararlanabilirsiniz, 3 ayda 3 kilo verdiren greyfurt diyetinden de… 3 ayda 3 kilo verdiren greyfurt diyetinde yapmanız gereken bir diyet programı dahi bulunmamaktadır. 3 ayda 3 kilo verdiren diyet olan greyfurt diyeti için yapmanız gereken tek şey, günde bir bardak greyfurt suyu ile zayıflama etkisinden, ve günde yarım greyfurt ile zayıflama etkisinden yararlanmanızın gerekliliğinden başka bir şey değildir.
Greyfurtun zayıflama etkisinden yararlanmak adına, yapacağınız greyfurt diyetinde tek dikkat etmeniz gereken konu, günde beş öğün yemek yemeniz; kahvelerinizi şekersiz içmeniz, ve bolca su tüketmenizdir. Greyfurt ile zayıflama, ve greyfurt suyu ile zayıflamadaki bilgilerimiz bir sonraki yazımızda da devam edecektir…

,greyfurt zayıflatırmı,greyfurt suyu zayıflatırmı,greyfurt zayiflatirmi,greyfurt zayıflama,greyfurtun zayıflatırmı
17 Mart 2012 9,034 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir