Anasayfa » Diyet Programları

Kiraz Diyeti

Uzmanlar, kilo vermek isteyenler için sadece kirazla yapılacak bir diyet tarifi verdi. Yaz aylarından Haziran ve Temmuz ayında yapacağınız 3 günlük kiraz diyeti ile 3 kilo verebilirisiniz.


Haziran ve Temmuz ayının 12., 13. ve 14. günlerinde kiraz diyeti ile üç günde üç kilo vermek ister misiniz? Öyleyse diyet programımızı okumanızda fayda var.

Kiraz Diyeti Nasıl Yapılır?

kirazHicri takvime göre 12., 13. ,14. günlerde, Haziran ve Temmuz ayında kiraz diyeti yapmanızı öneren uzmanlar zayıflama kürü şöyle:

Sabah, öğlen ve akşam yarım kilo kiraz yiyeceksiniz. Aralarda sadece su için, ya da bitki çayları tüketin. Özellikle kiraz sapının kurusundan yapılan çay çok faydalıdır.

Kiraz Diyeti Programı

Sabah: 3 bardak bitki çayı ve kiraz ( kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70′ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz tüketmeli )

Öğle: 3 bardak bitki çayı ve kiraz (kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70′ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz tüketmeli.)

Akşam (Gün batımı sonrası) : 3 bardak bitki çayı ve kiraz (kilosu 60-70 arasında olanlar 500 gram, 70′ten fazla olanlar ise 1000 gram kiraz tüketmeli.)

Kiraz diyetine başlamadan 3 gün önce, kırmızı et, kızartma, tavuk eti, konsantre gıda, siyah çay, beyaz ekmek gibi gıdaları tüketmemeye özen gösterin. Karpuz dietine kadar olan sürede de bu yiyeceklerden sakınmanızda fayda var.

Kiraz diyeti ve detoks

Bu kiraz diyeti, kilolarınızdan kurtulmaya yardımcı olurken, toksin atıcı özelliği de vardır. Detoks programı olarak önerilmektedir.

,kiraz diyeti,zayıflatan besinler,ödem söktürücü detoks,ahmet maranki detoks programı,kolay detoks
14 Temmuz 2012 1,270 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir