Anasayfa » Güncel Zayıflama Haberleri

Diyet Yapıyorum Ama Zayıflayamıyorum Diyenlere Zayıflama Testleri

Bu yazımız, diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum, diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum diyenler için… Diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum, veya diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum diyorsanız, sizin için zayıflama testi, ya da zayıflama testleri uygulanarak, sizin için uygun zayıflama diyetlerinin hazırlanması ile, artık siz de, diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum, ya da diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum yakınmalarından kurtulacaksınız.
Diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum, ya da diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum diyenler için, zayıflama testi, ya da zayıflama testlerini şu şekilde özetleyebiliriz:


Kompleks hastalıklar zayıflama testi: Zayıflamanıza engel olabilme ihtimali bulunan hipertansiyon, diyabet, bazı kanser türleri, ya da kalp gibi problemleri kapsayan 24 adet test, zayıflama testi olarak nitelendirilen kompleks hastalıklar testi ile uygulanmaktadır.
ilaçlara yanıt verme zayıflama testi: Son zamanların en popüler on ilacına karşı vereceğiniz tepkiye dayalı zayıflama testleri arasında yer alan bu testte, özellikle, kolesterol düşürücü statinlere karşı vücudunuz tarafından verilen tepkiye bakıldığını belirtmemiz gerekmektedir. Bu ilaçların kas yıkımına karşı, sizin vücudunuz tarafından ne şekilde algılandığı, zayıflama testleri ile kontrol altına alınıyor.
76 tek gen hastalığı zayıflama testi: Zayıflama testleri arasında yer alan 76 tek gen hastalığı testi genellikle evlilik öncesi, ve hamilelik öncesinde yapılan, ve hastalığın taşıyıcılığının değerlendirildiği bir zayıflama testi olarak belirlenmektedir. 76 tek gen hastalığı testinin yeni bir alan olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Zayıflamak için özel zayıflama testi: Kişiye özel diyet ve egzersiz programlarının hazırlanabilmesi adına bu zayıflama testinden yararlanılıyor.
Diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum, ve diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum diyenlere uygulanan zayıflama testleri, kişiye özel olarak yapıldığı gibi, hassas bir şekilde korunarak saklanıyor. Zayıflama testlerine, sadece genetik danışma hizmeti veren bir doktorun ulaşabildiğini, ve onun da bir şifre aracılığı ile ulaştığını belirtmemiz gerekmektedir. Zayıflama testlerini yaptıracak olan kişilerin, psikolojik, ve sosyal yaşamlarının etkileneceği bilgisine de sahip olmaları gerekiyor, bundan dolayı, zayıflama testi yaptırılmadan önce doldurulan formun çok iyi okunması öneriliyor.
Zayıflama testi nasıl yapılıyor diyenler için hemen onu da açıklayalım: diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum, diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum diyenler, zayıflama testlerini uygulatmak için bir saat aç kalıyor, ve daha sonra tükürük örneğini, zayıflama testini uygulayacak olan kişiye veriyor. Laboratuvarda incelemeye alınan tükürükten DNA çıkartılıyor. Elde edilen DNA, laboratuvar tarafından üç ay saklanarak atılmakla birlikte, laboratuvar görevlileri, DNA örneğinin kime ait olduğunu da bilmiyorlar.

,gürkan kubilay zayıflama testi,kişiye özel diyet testi,diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum,kişiye özel zayıflama testi,zayıflama testi
17 Mayıs 2012 2,009 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir