Anasayfa » Kalori Hesaplama

Sosların Kalorileri Ve Salata Sosları

Bu yazımızda sizlere, sosların kalorilerinden söz etmeye çalışacağız. Sosların kalorileri hakkında bilgi sahibi olursanız eğer, diyet sırasında hazırlayacağınız salataların içerisine ekleyeceğiniz sos hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sosların kalorileri hakkında bilgi sahibi olmak adına yapmanız gereken tek şey, yazımızın devamını okumak olacaktır. Hiç zaman kaybı yaşamadan başlayalım:


Limon suyu kaç kalori? Sosların kalorileri hakkında bilgi sahibi olurken, limon suyu kaç kalori sorusunun yanıtını ilk olarak vermemiz gerekmektedir. Bunun nedeni, limon suyunun, genellikle salata sosu olarak kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Limon suyu kaç kalori sorusunun yanıtı, iki yemek kaşığı limon suyu için sadece sekiz kaloridir.
Sosların kalorileri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışırken, sirke kaç kalori sorusunun yanıtını da vermemiz gerekmektedir. Salata sosları arasına sık olarak ilave edilen sirke için de sirke kaç kalori sorusunun gerçekten yerinde bir soru olduğunu belirtmek gerekmektedir. Sirke kaç kalori sorusunun yanıtı iki yemek kaşığı sirke için sadece dört kalori olarak belirtilmektedir.
Sosların kalorileri hakkında bilgi vermeye devam ederken, zeytinyağı kaç kalori sorusunun yanıtını da vermemiz gerekmektedir. Salata sosları arasında sık olarak kendisine yer bulan zeytinyağı için, zeytinyağı kaç kalori sorusunun yanıtı pek yüzünüzü güldürmeyecek. İki yemek kaşığı zeytinyağı için zeytinyağı kaç kalori sorusunun yanıtı 196 kalori olarak belirtilmelidir.

,kalori hesaplama ile zayıflama,dr hitch çayı,sirke kaç kalori,kalori hesaplama,kalori günlüğü
8 Ekim 2012 1,099 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir