Anasayfa » Zayıflama Çayları

Metabolizmayı Hızlandıran Çay Tarifi

Bu yazımızda sizlere, metabolizmayı hızlandıran çay önerisinde bulunacağız. Metabolizmayı hızlandıran çay önerimiz ile birlikte, metabolizmayı hızlandırmak adına önemli bir adım atacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. Metabolizmayı hızlandıran çaylar arasında yer alan, ve sizlere vereceğimiz metabolizmayı hızlandıran çay tarifi sayesinde, zayıflamayı daha kolay bir hale getireceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Metabolizmayı hızlandırmak için vereceğimiz metabolizmayı hızlandıran çay tarifi öncesinde, metabolizmayı hızlandıran çay için gerekli malzemeleri aktaralım:


Metabolizmayı hızlandıran çay malzemeleri:
Yarım tatlı kaşığı yeşil çay, ya da bir poşet yeşil çay
Bir küçük poşet mate
Bir parmak ucu büyüklüğünde kabuk tarçın
1/4 tatlı kaşığı biberiye
Metabolizmayı hızlandıran çay tarifi ise şu şekildedir: Bir bardak suyun kaynaması sırasında, metabolizmayı hızlandıran çay için gerekli tüm malzemeleri suyun içerisine atın; otuz saniye daha kaynatıp sonrasında ocağın altını kapatın. Daha sonra ise, metabolizmayı hızlandıran çayı üç dakika boyunca bekletin. Daha sonra ise, metabolizmayı hızlandıran çayı süzün. Metabolizmayı hızlandıran çayı bir dilim limon ile tatlandırmanız gerekmektedir.
Metabolizmayı hızlandıran çay tarifini uyguladıktan sonra, her seferinde taze olarak hazırlamak kaydı ile günde üç ya da dört sefer tüketebilirsiniz. Metabolizmayı hızlandıran çayı aç ya da tok karna içmeniz herhangi bir olumsuzluğa neden olmayacaktır. Fakat metabolizmayı hızlandıran çayı kesinlikle şeker ya da tatlandırıcı ilave etmeden kullanınız.

,dr hitch çayı,gürkan kubilay zayıflama çayı tarifi,dr hitch zayıflama çayı,hitch çayı,metabolizmayı hızlandıran çay tarifi
4 Ekim 2012 5,544 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir