Anasayfa » Zayıflama Çayları

Zayıflama Kürleri Uygulamak İsteyenlere Zayıflatan İçecek Tarifleri

Bu yazımızda sizlere bir kaç zayıflama küründen söz etmeye çalışacağız. Zayıflama kürlerini uygulamayı seviyor, ve zayıflatan içeceklere hayatınızda yer verebileceğinizi düşünüyorsanız, zayıflatan içecek tarifleri ile ilgili detaylı bilgiye yazımız içerisinde ulaşabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. İşte sizlere, zayıflama kürleri arasında yer alan bir kaç zayıflama kürü, ve bu zayıflatan içecekler için zayıflatan içecek tarifleri:


Zayıflama kürlerinden ilki için, zayıflatan içecek tarifi şu şekildedir: Bir litre suyun içerisine dört kaşık kepek ilave edilmesi gerekmektedir. Su ve kepeğin on dakika boyunca birlikte kaynatılmasının ardından, karışımın içerisine az miktarda süt; ve bal ilavesi yapılır. Daha sonra ise, iki çay kaşığı tarçın ile birlikte, 1.5 gram Hindistan cevizinin bu karışıma dahil edilmesi gerekmektedir. İşte zayıflama kürü için kullanmanız gereken zayıflatan içeceklerden bir tanesi hazır. Bu karışımı bir günde tüketmeniz; ve bir sonraki gün yeniden hazırlamanız gerekmektedir.
Zayıflama kürleri arasında yer alan bir diğer zayıflama kürü ise şu şekilde hazırlanmaktadır: eşit ölçülerde olmak kaydı ile, kantaron, çakal eriği çiçek ve yaprakları, kırlangıç otu, yabani hindiba, anason, adaçayı bir kap içerisinde hazırlanır. Tüm malzemelerin çok iyi bir şekilde karıştırılması gerekmektedir. Farklı bir yerde bir bardak su kaynatılır. Ocaktan alınan suyun içerisine, hazırlanmış olan karışımdan bir tatlı kaşığı ilave edilir. Daha sonra da bardağın ağzı kapatılarak, zayıflatan içecekler arasında yer alan bu zayıflama çayının on dakika bekletilmesi gerekir. Bu on dakikanın sonunda, zayıflatan içecek tarifi tamamlanmış demektir, zayıflama çayı süzülür, ve içilir. Günde bir seferden fazla uygulanmaması gerekmektedir.

,zayıflama kürleri,zayıflatan içecek tarifleri,zayıflatan içecekler,zayıflatan kürler,zayiflatan icecekler
7 Ekim 2012 6,207 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir