Anasayfa » Zayıflama Yöntemleri

Bacakları İnceltmek İçin Ne yapmalı?

Bayanların doğasında, yağların doğal olarak sizin isteğinizden bağımsız olarak basen ve bacakların özellikle üst kısımlarında birikmesi vardır. Bu dönem menopoza kadar devam eden bir süreçtir.


Bacakları İnceltmek İçin Ne yapmalı?

Menopoz döneminden sonra ise bayanların yağları da erkeklerde olduğu gibi karın bölgesinde toplanmaya başlar. Aslında bu yağların birikme bölgelerini gen de etkilemektedir örneğin sülalesinde bayanlarda genel olarak kalça kısmında yağ toplanması varsa kişide de bu bölgede görüle bilir ama genel olarak basen bölgesinde toplanır. Kimse özel bir diyet uygulayarak basenlerindeki yağlardan kurtulamaz. Diyetle genel bir yağ kaybı oluşur. Sadece basen bölgesinde bulunan yağların eritmek için kullanılan bir diyet yoktur. Fakat bunun tek bir yolu var buda diyeti egzersizle birlikte düzenli olarak yürütmektir. Peki, bu diyet nedir? Bu egzersizler nedir?

bacak-inceltmekBacaklarınızı inceltmenin en hızlı ve en çok etkiyi gösterecek yol, miktar olarak çok az miktarda yağ içeren bir diyet uygulamaktır ve bunun yanında yüksek miktarda karbonhidrat tüketmeye dikkat edilmelidir.

Günlük aldığınız yağ miktarını 30 gram civarına düşürün, bu 30 gramlık yağın maksimum olarak 10 gramı doymuş yağ olsun, eğer yiyeceğiniz yemekte yağ bulunuyorsa güzelce temizleyip yağlardan arındırın, en önemlilerinden biriside bol miktarda meyve ve sebze tüketimidir, bunların haricinde karbonhidrat için ise esmer ekmekleri, pilav, fasulye, tahıl ve makarnayı tercih edin, hergün düzenli olarak egzersiz yapılması yeterlidir. Fakat bunu da abartmaya gerek yoktur.

,bacakları inceltmek için ne yapmalı,bacak zayıflama yöntemleri,bacak kilo verme,bacakların zayıflaması,bacak inceltmek için ne yapmalı
5 Şubat 2010 14,423 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir