Anasayfa » Zayıflama Yöntemleri

Havyar Kremi İle Bölgesel Zayıflama

Havyar aslında balık yumurtasıdır. Bu nedenle havyar, bir canlıyı oluşturabilecek kapasitede materyalleri içerisinde barındırır, çünkü bir balığın oluşması için gerekli şeyler havyarın içinde mevcuttur. Havyarın içerisinde yoğun miktarda fosfolipid ve protein bulunur. Fosfolipid, cildin nem kazanmasını sağlamaktadır. Protein ise, cildi sıkılaştırarak, elastikiyet kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Havyar Kreminin Cilde Faydaları

Normalde havyar kreminin faydalarına baktığımızda, havyar kremi hücreleri onararak, hücre yenilenmesi için harekete geçmelerini sağlamaktadır. Havyar kremi, sarkmış olan cilt dokusunu gerginleştirmektedir.


Havyar kremi, mimikler ile oluşan çizgileri azaltmaktadır. Havyar kreminin faydaları içerisinde, cilde sağlanan maksimum nemden bahsetmek de mümkündür. Havyar kremi, cildin yaşlanma etkilerini, mümkün olduğunca azaltmaktadır.

İçinde Havyar Olan Zayıflama Kremleri
Piyasadaki havyar kremlerinin çoğu cilt bakımı için kullanılırlar. Son zamanlarda bazı zayıflama kremlerinin içinde de havyar kullanıldığını görüyoruz. Selulex de bunlardan birisi.

Havyar Özlü Zayıflama Kremi Selulex
Selülex içeriği: Havyar özü, Kahverengi yosun özleri, Özel deniz bitki proteinleri ve Lactis proteinum…

Kahverengi Yosun Özleri ; organizmayı toksinlerden arındırır, vücuttaki aşırı yağların yakılma sürecini başlatır ve aynı zamanda da cildin kaybettiği nemi yerine koyar.

Özel Deniz Bitki Proteinleri ; vücuttaki kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yaşlı dokuların yenilenme sürecini başlatır ve hızlandırır.

Lactis Proteinum ; hücre metabolizmasını uyarır. Ek olarak, cildin günlük bakımını yaparak doğal bir nemlenme sağlar ve ona kadifemsi parlak bir görünüm verir.

,havyar özlü zayıflama kremi,bölgesel zayıflama yöntemleri,havyar kremi,bölgesel zayıflama kremleri,bölgesel zayıflama kremi
12 Temmuz 2011 3,682 3 yorum yapılmış

3 yorum yapılmış »


  • semanur demiş ki:

    selulex kremi ile zayıflamak münkünmü hiç kullanıcıların yorumu yok ne kadar etkili bir ürün…


  • desen demiş ki:

    semanur hanım ben ürün siparişi verdim..kullandıktan sonra yorum yaparım..sanırım ürünü kullanıp nette yorumlayan tek kişi ben olacağım.:)


  • ewrm demiş ki:

    ben almıştım bir süre kullandım ama hep düzensiz kullandığım için faydasını göremedim herkes faydalı oldugunu soyluyr fakat iş kullanmakla bitmiyor tabi ki..yemelerede dıkkat etmek gerekiyor, şmdi ki amacm spor yapıp az yiyerek o kremi kullanmak.eğer faydasını görürsem hemn yazarım bu siteye=)

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir