Anasayfa » Zayıflama Yöntemleri

Karın Eritme Ve Bölgesel Zayıflama Önerileri

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, pek çok kişi göbek eritme yöntemlerini uygulamaya başladı. Göbek eritmek özellikle bayanlar için oldukça önemli bir husus olarak bilinmektedir. Bölgesel zayıflamanın öneminin de farkında olan kişiler, bazen mantıklı bölgesel zayıflama yöntemleri uygularken, bazen de gereksiz bölgesel zayıflama yöntemleri ile kendilerine işkence etmektedirler.

Doğru Bölgesel Zayıflama Yöntemlerini Bilmelisiniz

Gereksiz karın eritme hareketleri, karın eritme egzersizleri ve karın eritme diyetleri yaparak, daha düz bir karna sahip olmanın yollarını aramaya çalışmaktadırlar. Biz de sizin için, yaz mevsimine girdiğimiz bu günlerde, karın eritmek için neler yapmanız gerektiği konusunda bir takım bilgiler derledik.


Bilgileri temin ettiğimiz kişi, Hollywood yıldızlarının da peşinde koştuğu, ünlü diyetisyen ve vücut geliştirme koçu James Duigan… James Duigan, göbek eritme ile ilgili ipuçlarını bizlerle, sizin için paylaştı:

Göbek Eritme İpuçları: Göbek Nasıl Eritilir?

Karın eritme ve göbek eritme yöntemlerinde başarılı olmanın en önemli kanıtı yağ yakmaktır. Yağ yakmak için de yağ tüketiminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yağ tüketimini zorlaştıran kızartma yağları ve yapay gıdalar içerisinde bulunan yağlardan, mümkün olduğunca uzak durmanız gerekmektedir. Zeytinyağı kullanmanız, hem yağ yakmak açısından; hem de sindirimi düzenlemek açısından daha etkili olacak; ve göbek eritme diyetinde oldukça etkili bir nokta olarak karşınıza çıkacaktır.
Göbek eritme diyetinde dikkat etmeniz gereken bir başka husus da, yiyecek ve içeceklerinizin niteliğidir. Organik et yemeniz gerekirken, alkol tüketiminden de kaçınmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Göbek Eritme Diyeti ve Programı

Yiyeceklerinizi mümkün olduğunca az pişirerek, besin değerlerini korumanız gerekmektedir. Özellikle sebzeler için çok dikkat etmeniz gereken bir nokta olan yiyecek pişirme, mümkünse çiğ tüketime kadar önemli noktalara dikkat etmeniz gereken bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Gluten kullanmayı da, göbek eritme diyetinde ihmal etmemeniz gerekmektedir. Glutenin içerisinde bulunduğu gıdalar: pizza, makarna, yulaf ezmesi, kahvaltı gevreği, tam tahıllı buğday ve peynir gibi gıdalarda kendisini bolca göstermektedir. Karın eritmek ve bölgesel yazıflama için gluten, sindirimi düzenleyici özelliği ile size yardımcı olacaktır.

Düzenli Uyku Şart

Düzenli uyku uyumanız gerekmektedir. Unutmamalısınız ki uyku sayesinde, beyin tarafından salgılanan leptin hormonu, sizin tok olma hissinizi güçlendirecektir. Düzenli uyumayan kişiler ise, kendilerini aç hissedecekler ve yemek yemek istediklerinde, bölgesel zayıflama için bir adım gerilemiş olacaklardır. Mümkünse gün içerisinde 15 dakikalık zaman dilimlerinde de şekerleme yapmayı denemelisiniz karın eritmek için.

Göbek Eritmek İçin 2-3 litre Su İçilmeli
Gün içerisinde mutlaka, oda sıcaklığında bekletilmiş 2 – 3 litre su içmeli; ve hindi, domates, turunçgiller, yağlı balık gibi gıdaları tüketmelisiniz. Bu gıdalar da sizin sindirim sisteminizin düzenli çalışmasını sağlayacaktır.
Uykunuzun kaçmasına neden olan, telefon, bilgisayar ya da televizyon gibi cihazlar, beyninizin manyetik salınımını zorlaştırmakta; ve uykunuzun kaçmasına neden olmaktadır. Uykusu kaçan kişinin ise, karın eritmek ya da bölgesel zayıflama ile bir ilgisi kalmayacaktır.
Karın eritme hareketleri ve karın eritme egzersizlerini yapamıyorsanız bile, düzenli aralıklarla masaj yaptırmayı deneyebilirsiniz karın eritmek için.
Sabah saatlerinde uyandığınızda, bir saat içerisinde mutlaka kahvaltı yapın. Kahvaltı yapmayan vücut metabolizması mutlaka strese girecek; ve yavaşlamaya başlayacaktır. Bölgesel zayıflama ve karın eritmeyi etkin bir şekilde gerçekleştirmek için kahvaltı yapmadan zamanınızı geçirmeyin.

,bölgesel zayıflama göbek eritme,bölgesel zayıflamak istiyorum önerileri,göbek eritmek için ne içilmeli,bölgesel zayıflama önerileri,göbek eritmek için öneriler
3 Temmuz 2011 5,205 2 yorum yapılmış

2 yorum yapılmış »


  • Sila demiş ki:

    Benim karin ve basenlerimden problemim var bana yardimci olursaniz cok sevinirim


  • Sila demiş ki:

    Soruma cevap Verirseniz bende hemen uygulamaya baslayacagim saygilar

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir