Anasayfa » Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama Haplarının Yan Etkileri

Yirmi birinci yüzyılda artık herkes formda fit ve güzel görünmek için elinden gelen çabayı gösteriyor. Zayıflamak için yapılması gerekenler aslında çok basit. Düzenli bir yaşam sürdürmek. Dengeli beslenmek sağlıklı ve kalorisiz yiyecekleri tüketmek şekeri tuzu azalmak hamur işlerinden ve ekmekten uzak durmak ve de en önemlisi doğru düzenli bir spor yapmak.


Zayıflama Haplarının Yan Etkileri

Bununla birlikte yapılamaması gerekenlerde vardır tabi çok fazla uyumamak stresten yaşamdan uzak durmak ve piyasada satılıp ne olduğu bilinmeyen zayıflama haplarından kullanmak. En önemlisi de bu ilaçlardan uzak durmaktır.

Bu ilaçlar iç organlara zarar verdiği gibi metabolizmayı bozmakta sağlıklı olan diğer kişilere göre kalp krizi riski yüzde doksan artarak sonucu ölümle sonuçlanabilir. Zayıflama haplarının en büyük zararı sizi zayıflatsa bile verdiğiniz kiloları en kısa zamanda geri almanız olacaktır. Ya da zayıflama hastalığına tutulacaksınız demektir. İç organlarınızı eriterek zarar veren bu hapların tedavisi mümkün olmayabilir.

Aynı zamanda bu haplar içerisinde bulundurduğu morfin ve uyuşturucu madde ile de sizi sürekli uyutabilir ve bu haplara bağımlı olmanızı sağlayabilir. Zayıflamanın haplarının bir diğer zararı ise felç sorunlarını oluşturmasıdır.

Aynı zamanda bu haplar kısmi ve kalıcı felçlere ve hatta beyin felci geçirmenize neden olabilir. Ayrıca bu zayıflama haplarını kullanan kişilerde kalp krizi sonucu ölüm görüldüğü gibi beyin kanaması ve mide kanamasına dayalı olarakta ölüm görülebilir.

Zayıflama Hapı Kullanmadan Önce

Zayıflama haplarını kullanmadan önce diyetisyeninize danışmanız, bu tür yan etkilerle karşılaşmamanız açısından çok önemlidir. Doktor tavsiyesi halinde ise zayıflama haplarını kısa bir süre kullanabilirsiniz. Özellikle metabolizmayı hızlandıran doğal formüller, zayıflamanızda size yardımcı olabiliyor.

,zayıflama haplarının yan etkileri,metabolizma calistiran haplarla diyet yapmak,ENDER SARAÇ9u bı,ZAYIFLAYAMIYORUM DIYENLERE ENDER SARAC 5 GUNLUK DIYETI,zayiflama haplar
5 Ekim 2012 422 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir