Anasayfa » Zayıflamanın Püf Noktaları

Hızlı Kilo Verme Hayali

Kilo sorunlarıyla mücadele eden herkesin en büyük hayali kiloların çabuk kurtulmak formunu yakalamaktır. Aslında piyasada da bunun için kullanılabilecek bir sürü ürün vardır teknolojinin gelişmesi ile her gün bunlara bir yenisi eklenir.


Fakat bu ilaçların bir kısmı vücudun dengesi için zararlı ya da sağlık bakanlığı onaylı değildir. Bu ilaçlar doğal olarak piyasaya sürülür ve kullanılması sakıncalıdır.

Kilo verirken kullanılan her şey için dikkat edilmesi gereken en önemli husus bir haftada bir kilodan daha fazlasını verdiren ürünlerdir bu ürünlerin kullanılması sağlık açısından zararlı ve büyük bir kısmı sağlık bakanlığı onaylı değildir. Aslında kilo vermenin bu işlemlere ilaçlara başvurmadan da mümkün olduğu bilinmektedir. Temel olarak basit olan tüketilen gıdanın yağ miktarından daha fazla enerji (kalori) yakmaktır.

Bu işlerle başlarken ilk adım, vücudun fiziksel ve zihinsel görevlerini yerine getirmesi için vücudun ihtiyacı olandan daha az yemek, gıda tüketim oranını azaltmak. İkinci adım olarak ise tükettiğiniz kaloriyi yakmaktır. Bunu hesaplamak zor değildir günlük kalori harcamasını hesaplamak için ağırlığınızın beş ile çarpılması sonucu yaklaşık olarak alınan rakam kadar kalori yakmak idealdir.kilo-vermek3 Fakat yaşınız genç ise bu oranı biraz daha artırmanız veya yaşınız yaşlı denilebilecek bir yaştaysa bu oranın biraz daha altında tutulmalıdır. Yaşlıların egzersizlerini genel olarak ev işleriyle uğraşma bahçe işleriyle uğraşma gibi günlük lazım olan ve çok yormayan işler olmalıdır. Bu yüzden hızlı kilo verme hayali ile sağlıksız ilaçlar kullanılmamalıdır.

,çıdırdatma yöntemi,çıdırdatma,çıdırdatma teknolojisi,çıdırdatma yöntemi ile zayıflama,çıdırdatma yöntemiyle zayıflama
28 Ocak 2010 3,570 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir