Anasayfa » Zayıflamanın Püf Noktaları

Kilo Vermeyi Hızlandırma Yöntemleri

Kilo vermeyi hızlandırma adına verdiğimiz bilgilerimiz bu yazımızda da devam edecek. Kilo vermeyi hızlandırmak için kilo vermeyi hızlandıran yiyecekleri sizlere daha önceki yazılarımızda da anlatmaya çalışmıştık. Bu yazımızda da kilo vermeyi hızlandırmak için neler yapabileceğinizi anlatmaya devam edeceğiz…
Kilo vermeyi hızlandırma adına gerçekleştirmeniz gereken şeyler arasında, günde iki ya da üç fincan yeşil çay tüketimi mutlaka yer almalıdır. Yeşil çayın içeriğinde bulunan kateşin, ve antioksidan, kilo vermeyi hızlandırmak içi birebir etki gösterirken, bunun yanında, kilo vermeyi hızlandıran yiyecekler arasında yer alan limonu da, tansiyon, ya da mide sorununuz yok ise yeşil çayın içerisine ilşave edebilirsiniz. Bu şekilde, kilo vermeyi hızlandırmak için kullanacağınız çayın, karın bölgesindeki yağları gidermeye katkısının olduğunu da unutmamanız gerekmektedir.


Kilo vermeyi hızlandıran yiyecekler arasında salata da yer almaktadır. Salatanın içerisinde bulunan yağın çok az olması şartı ile, kilo vermeyi hızlandırmak için, öğünlerde yemeklerden önce tüketilmesi önerilmektedir. Tokluk hissini arttıran salata, kilo vermeyi hızlandırma adına en önemli yardımcılarınız arasında yer alacaktır.
Kilo vermeyi hızlandıran yiyecekler arasında acı baharatlardan da söz etmemiz gerekmektedir. Acı baharatlar arasında yer alan, özellikle kırmızı biber, günde bir tatlı kaşığı tüketildiğinde, metabolizma hızını dörtte bir oranında arttıracaktır. Bu nedenle, kilo vermeyi hızlandırmak için bu yöntemi de göz önünde bulundurmanızı önermekteyid.

,9\u bir yerde çay kullananlar,9 u bir yerde çay kullananlar,9 u bir arada çay kullananlar,kilo vermeyi hızlandırma,9\u bir arada çay kullananlar
11 Haziran 2012 1,480 1 yorum yapılmış

Bir yorum yapılmış »


  • 64 kiloyum boyum 1/71 ama kılo veremıyorum çunku kemikLiyim buda beni rahatsız eDiyo ne yapmam gerekiyo demiş ki:

    Zeynep

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir