Anasayfa » Zayıflamanın Yolları

Hızlı Zayıflamak İçin Yapılması Gerekenler

Her zaman belirtilen bir şey vardır: Sağlıklı zayıflama için, yavaş bir tempoda zayıflamak gerekmektedir. Sağlıklı zayıflama, her zaman için zayıflamada tercih edilen tek yöntem olmalıdır; ama, diyelim ki hızlı zayıflama gibi bir durumunuz söz konusu. Hızlı zayıflamanın sağlıklı zayıflama olmadığını belirterek, hızlı zayıflama için bilmeniz gereken şeylerden kısaca bahsetmeye çalışalım… Hızlı zayıflama için yapılması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:
Hızlı zayıflama için aç kalmanın gerekliliğini savunanlar yok değil. Zayıflamak, aç kalınarak gerçekleştirilecek bir durum olmamalıdır; sağlıklı zayıflama için, az fakat sık yemek yenilmesi gerektiği, pek çok uzman tarafından değinilen bir konudur. Bununla birlikte, aç kalarak zayıflamak istiyorsanız, bol miktarda sıvı; ve vitamin tüketmeniz gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. Aç kalarak zayıflamak tehlikelidir. Gerçekleştirilebilecek olan aç kalarak zayıflamak, hızlı zayıflamaya katkıda bulunacaksa, sizin yağlarınızı değil; vücudunuzdaki suları atmanızla gerçekleşecektir. Aç kalarak zayıflamak istiyorsanız, hızlı zayıflamanın gerçekleşebileceğini; fakat sağlıklı zayıflamanın gerçekleşmeyeceğini; bununla birlikte, kalıcı bir zayıflığın da söz konusu olmadığını bilmeniz gerekmektedir.


Sağlıklı zayıflama; ve aynı zamanda hızlı zayıflama için, aç kalarak zayıflamaktan daha yararlı bir yöntem: karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamadır. Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflama şu şekilde gerçekleştirilmektedir: Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamada, kişi kesinlikle, karbonhidrat içeren besinleri tüketmez. Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamada, protein ve yağ tüketimi gerçekleştirilir. Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamada, iki günden sonra zayıflamaya başlanır. Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamada, beşinci ya da altıncı gün, zayıflama süreci durur. Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamaya, altıncı günden sonra ara verilir. Karbonhidrat tüketilmeye başlanır. Bir kaç günlük karbonhidrat tüketiminin sonrasında, karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamaya devam edilir. Karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflamada, hızlı zayıflama; ve sağlıklı zayıflama sürecinde, vücuttan yağ yakılması söz konusudur. Bu nedenle, karbonhidrat kısıtlaması ile zayıflama tercih edilen bir hızlı zayıflama; ve sağlıklı zayıflama yöntemidir.
Hızlı zayıflamak için yapılması gerekenler arasında, sizlere bahsedeceğimiz son nokta: hızlı zayıflamanın sağlıklı zayıflama olmasını istiyorsanız, almanız gereken besin takviyeleri ile alakalıdır. Hızlı zayıflamak için yapılması gerekenler arasında yer alan besin takviyesi ürünlerin doğal olmasına; ve sağlıpa zarar vermediğine emin olmak zorundasınız. Hızlı zayıflamak için yapılması gerekenler arasında yer alan besin takviyesi almak, vücudun yağ yakmasını kolaylaştıracak; ve hızlı zayıflamaya katkıda bulunacaktır…

,zayıflamak için yapılması gerekenler,karbonhidrat kısıtlaması,sağlıklı zayıflama yöntemleri,karbonhidrat kısıtlama diyeti,hızlı zayıflamak için yapılması gerekenler
1 Aralık 2011 4,232 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir