Anasayfa » Zayıflamanın Yolları

Kilo Vermenin Kolay Yolu Ve Kilo Vermenin Sırları

Bu yazımızda sizler için, daha önce de anlatmaya çalıştığımız, kilo vermenin yolları; ve kilo vermenin sırlarından söz etmeye çalışacağız. Kilo vermenin yolları, ve kilo vermenin sırları arasından, kendiniz için kilo vermenin kolay yolunu bulduğunuzda, sizin için çekilmez diyetler, başarısız sonuçlar olmayacak… İşte kilo vermenin yolları, ve kilo vermenin sırları arasında yer alan bir kaç tane kilo vermenin kolay yolu:
Aslına bakarsanız kilo vermenin kolay yolunu uygulamak hiç de zor değil… Şöyle ki, kilo vermenin yolları arasında yer alan en temel unsur, porsiyonları küçültmek, ve bununla birlikte, yenilen yemekleri de çok çiğnemekten geçiyor. Bir de sofradan eğer tıka basa tok kalkmazsanız, arkadaşlarınızın da kulaklarına kilo vermenin sırlarını bu şekilde sıralayabilirsiniz.


Kilo vermenin sırları arasında sayacağımız bu alternatif ise, özellikle tatlı, ve meyve yemeyi sevenleri ilgilendiriyor: bu kişiler için kilo vermenin kolay yolu, gerek tatlıları, gerekse de meyveleri yemeklerden en az yarım saat sonra tüketmekten geçiyor.
Kilo vermenin yolları arasında yer alan besinlerden bazıları ise Omega-3; ve Omega-6 yağlarını içermektedir. Ceviz, fındık, soğuk su balıkları, brokoli, ıspanak, marul, tahıl ürünleri, soya, soya fasülyesi, ayçiçeği, kanola bitkisi, lahana… gibi yiyecekleri tüketmek, sizin için, kilo vermenin kolay yolu olarak görülmektedir.
Kilo vermenin sırlarından söz ederken, kabızlık problemi yaşayan kişileri de unutmamamız gerekmektedir. Kabızlık sorunu yaşayanlar için kilo vermenin kolay yolu, salata ve sebze yemek, bol su içmek, ve spor yapmaktan geçmektedir.
Kilo vermenin yollarını sayarken, sizlere daha önce de belirttiğimiz gibi, kesinlikle televizyon karşısında yemek yememeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Bunun yanında, yemek yerken, sofranızda ekmek sepetini bulundurmamanızın da kilo vermenin kolay yolu olarak sayıldığını unutmamanız gerekmektedir.
Kilo vermenin sırlarından söz ederken, et yemeklerini seven kişiler için şunu da belirtmeliyiz ki, yapacağınız et yemeklerinin içerisinde yağ bulunmaması gerekmektedir. Katı yağ tüketimi yerine sıvı yağın kullanılması da kilo vermenin yolları arasında yer almaktadır.
Kilo vermenin yollarını öğrenmeye çalışırken şunu da unutmamanız gerekmektedir ki: sizin, kısa zaman içerisinde bir endokrinoloji uzmanına başvurmanız gerekmektedir. Çünkü, hormonlarınızda bulunan dengesizlikler dolayısı ile, hızlı kilo alırsınız, ve her ne kadar kilo vermenin yollarını deneseniz de başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz…

,matofin,matofin zayıflatırmı,matofin zayıflama,matofin ile zayıflama,matofin zayiflatirmi
30 Mayıs 2012 17,354 yorum yapılmamış

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir