Anasayfa » Zayıflamanın Yolları

Kilo Vermenin Kolay Yolu Ve Kilo Vermenin Sırları

Bu yazımızda sizlere kilo vermenin yollarından bahsederek, kilo vermenin sırlarını açıklayacağız. Her bir okuduğunuz alternatifte, kilo vermenin kolay yolunun o nokta olduğunu düşüneceksiniz, ama bir sonraki okuyacağınız alternatif ile, kilo vermenin kolay yolunun ne kadar fazla olduğuna olan inancınız daha fazla artacak. Kilo vermenin yolları, ve kilo vermenin sırlarına olan inancınızı arttırarak, kilo vermenin kolay yolu olan noktaları sizlerle paylaşmaya başlayalım:
Kilo vermenin kolay yolu aslında, kendinize uygun bir beslenme programı hazırlamanızdan geçmektedir. Kendinize uygun bir beslenme programı oluşturmak için göz önünde bulundurmanız gereken şeyler arasında, yaşınız, boyunuz, fiziksel aktiviteleriniz, yaşam tarzınız; ve buna benzer şeyler yer almaktadır.


Kilo vermenin kolay yolu hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşır, kilo vermenin yolları, ve kilo vermenin sırlarını açıklarken, acıktığınızda yemeniz gereken doğru besinleri de saymamız gerekmektedir. Diyelim ki acıktınız… İlk yapacağınız şey muhtemelen bisküvilere; ya da keklere sarılmaktır. Oysa, kilo vermenin kolay yolu, acıkan kişilerin önce bir bardak su içmesi, sonrasında da kepekli krakerler, bir kaç tane ceviz; ya da kuru erik, veya meyve gibi, kolay sindirimli şeylere sarılmaktan geçmektedir.
Kilo vermenin sırları arasında yer alan en önemli unsurlardan bir tanesi de, kesinlikle aç kalınmamasının gerekliliğidir. Üç ana öğün, ve üç ara öğünün tüketilmesi, kilo vermenin sırları arasında yer alan en önemli noktalardandır.
Kilo vermenin yollarından bir diğeri de, gün içerisinde, ortalamada 45 dakikalık bir yürüyüş için zaman ayırmaktır.
Kilo vermenin sırlarını sizlerle paylaşmaya devam ederken belirtmeliyiz ki, gün içerisinde en az sekiz, ya da on bardak su içmek, kilo vermenin kolay yolu olarak belirtilmektedir.
Kilo vermenin yolları arasında yer alan kepekli, ve lifli yiyecekleri tercih edin. Üç beyaz olarak nitelendirilen un, tuz; ve şekerden uzak durun. Kan şekerinizi hızlı bir şekilde yükselterek, sonra da düşüren besinleri kesinlikle tercih etmeyin. Kilo vermenin kolay yolu, tokluk hissini uzun süre yaşatan yiyeceklerin tercih edilmesidir.
Kilo vermenin sırlarından söz ederken, bu yazımız için son noktanın da, kızartmalardan uzak durulmasının gerekliliği olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Kızartma yerine ızgara, buğulama, ya da haşlama yiyecekleri tüketmek, kilo vermenin kolay yolu olarak sayılmaktadır.

,ariqlamaqin yollari,ariqlamanin yollari,ariqlamaq,ariqlamaq ucun caylar,ariqlama caylari
29 Mayıs 2012 7,467 1 yorum yapılmış

Bir yorum yapılmış »


  • nurane demiş ki:

    cox deyil az kokem o da meni incidir

Yorum yapmak ister misiniz?!

Lütfen yazı ile ilgili yorumunuzu yazın. Yorumlarınız bizim için önemlidir